in

Звички, які змінять життя на краще

° • · Прокидайтеся раніше

В ідеалі – до сходу сонця. Поки інші сплять, ви зможете спокійно налаштуватися на продуктивний день в тиші.

 

° • · Починайте ранок з фізичної активності

Ранкове тренування допоможе зарядитися енергією, а вечір ви зможете з чистою совістю присвятити іншим заняттям.

 

° • · Приймайте холодний душ

Цю процедуру рекомендують проводити регулярно, щоб поліпшити кровообіг і стан шкіри, зняти стрес і підвищити настрій.

 

° • Стежте за харчуванням

Встановіть додаток для підрахунку калорій і ведіть щоденник харчування. Ви здивуєтеся, як мало речовин, необхідних організму, ви отримуєте і як багато цукру і жирів ви вживаєте. І завжди прислухайтеся до свого організму.

 

° • · Будьте чесні з собою

Ймовірно, це найскладніша, але найцінніша звичка. Складіть список людей, яким вам є що сказати – добре чи погане, і опишіть свої почуття до них в листах. Деяким ви можете вручити ці листи і поспостерігати за тим, як це вплинуло на ваші стосунки. Також подумайте над тим, що ви випробували в процесі опису своїх почуттів і емоцій – це важливий досвід.

 

° • Стежте за витратами і вчіться накопичувати

Відстежуйте кожну витрачену копійку протягом декількох місяців, щоб виробити звичку усвідомлено ставитися до своїх фінансів. І спробуйте платити за все, що зможете, готівкою. Необхідність фізично відчути гроші в руках і розлучитися з ними змусить вас двічі подумати, перш ніж здійснювати чергову покупку. А звичка відкладати гроші не раз виручить вас у житті.

 

° • · Тренуйтеся виступати на публіці

Ніколи не знаєш, коли цей досвід може стати в нагоді. Сам процес тренування поліпшить ваші навички спілкування і додасть впевненості у собі.

 

° • · Знайдіть час для читання

Читання художньої літератури робить нас розумнішими, підвищує емоційний інтелект і навіть може допомагати в боротьбі зі стресом і депресією. Візьміть у звичку регулярно відкладати всі справи і виділяти трохи часу на книги.

 

° • · Заведіть хобі або сторонній проект

У метушні робочих днів часто складно знайти час для інших занять, але вони варті витраченого часу. Різнобічні інтереси – ключ до збалансованої життя. Але не варто кидатися від однієї справи до іншої – виберіть те, що вам до душі, і розвивайтеся у цьому напрямку.

 

° • · Знайомтеся з людьми

Бачите цікаву людину? Ідіть і познайомтеся з нею. Нові люди приносять нові можливості в наше життя. Не втрачайте свій шанс!

 

° • · Займайтеся волонтерством

Добровольча і благодійна діяльність допомагає нам відчути себе частиною чогось більшого, ніж ми самі. Це чудовий досвід, який варто отримати кожному.

 

° • · Розвивайте терпіння

Ніхто не любить чекати. У всіх бувають важливі зустрічі і термінові справи. Але іноді все йде не за планом: затримки рейсів, поломки, некомпетентні люди, як правило, виводять нас з рівноваги. Але вганяти себе в стрес і зриватися на оточуючих – не вирішення проблеми. Тому кожен раз, коли щось відбувається не по-вашому, просто зупиніться і подихайте.

 

° • · Досягайте цілей на межі своїх можливостей

Почніть з простого і піднімайте планку доти, поки вам не буде потрібно докласти дійсно серйозних зусиль для досягнення заявленого результату. Якщо ви пробігаєте 1 км щоранку, 10 км спершу здадуться вам нереальною метою. Поставте її на рік і поступово збільшуйте навантаження. І коли мета буде досягнута, ви здивуєтеся, на що здатні.

 

° • · Відмовтеся від смартфона перед сном

Блакитне світло від дисплея негативно позначається на засипанні, тому за пару годин до сну приберіть смартфон подалі і дайте своєму мозку налаштуватися на здоровий відпочинок.

 

° • · Не зациклюйтеся на минулому

Усі періодично жалкують за минулим, важливо аналізувати свої помилки. Але так легко загрузнути в зневірі і гніві через те, чого вже не змінити. Не перетворюйте ці токсичні емоції в звичку! Вчіться на помилках минулого, але не дозволяйте їм визначати ваше майбутнє

Як вам цей пост?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бути в гармонії з собою це:

Причини емоційного вигорання