in

Роздуми Річарда Гіра про життя

Мама мого друга все своє життя дотримувалася здорового харчування. Ніколи не вживала алкоголь або якусь «погану» їжу, щодня займалася фізичними вправами, завжди була рухливою і активної, брала все добавки, які прописував її лікар, ніколи не виходила на сонці без сонцезахисного засобу, а коли виходила, то ненадовго. Загалом, вона оберігала своє здоров’я, роблячи усе, що було можна. Зараз їй 76 років, і у неї рак шкіри, рак кісткового мозку і остеопороз у важкій стадії.

Батько мого друга їсть бекон поверх бекону, масло поверх масла, жир поверх жиру, ніколи, буквально ніколи не займався спортом, щоліта згорав на сонці до хрусткої скоринки, фактично він жив на “повну котушку” і не так, як радили оточуючі. Йому 81, і лікарі кажуть, що у нього здоров’я молодої людини.

Люди, ви не можете сховатися від своєї отрути. Вона є, і вона знайде вас, так що, як сказала мати мого друга: “Якби я знала, що моє життя так закінчиться, я б прожила його по повній, насолоджуючись усім, що мені говорили не робити!”.

Ніхто з нас не вибереться звідси живим, так що, будь ласка, перестаньте ставитися до себе як до чогось другорядного. Їжте смачну їжу. Гуляйте на сонці. Стрибайте в океан. Діліться дорогоцінною правдою, яка у вас на серці. Будьте дурними. Будьте добрими. Будьте дивними. На решту просто немає часу.

Як вам цей пост?

2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 кіноцитат, 10 різних емоцій

Притча про те, як знайти спокій