in

Притча про те, як обставини змінюють людей

До батька прийшла дочка і з сумом сказала:

– Тато, я так втомилася від усього, в мене постійні труднощі на роботі і в особистому житті, вже просто немає сил… Як справитися з усім цим?

Батько відповідає:

– Давай я тобі покажу.

Він ставить на плиту 3 каструлі з водою. Приносить моркву, яйце і каву. Опускає кожен інгредієнт в окрему каструлю. Через кілька хвилин вимикає плиту і питає дочку:

– Що з ними сталося?

– Ну, морква і яйце зварились, а кава розчинилася, – відповідає дівчина.

– Правильно, – відповідає батько, – але якщо ми подивимося глибше, то виявиться що морква, яка була твердою, після окропу стала м’якою і податливою. Яйце, яке раніше було крихким і рідким, стало твердим. Зовні вони залишилися такими ж, але внутрішньо змінилися під впливом однакового ворожого середовища – окропу. Те ж відбувається і з людьми – сильні зовні люди можуть розклеїтись і стати слабаками там, де крихкі і ніжні лише затвердіють і зміцніють…

– А як же кава? – здивовано запитала дочка.

– О, кава – це найцікавіше. Вона повністю розчинилася в агресивному середовищі і змінила його – перетворивши окріп в чудовий ароматний напій. Є люди, яких не можуть змінити обставини – вони самі змінюють їх перетворюють на щось нове, отримуючи для себе користь і знання з ситуації. Ким стати у важкій ситуації – вибір кожного.

Як вам цей пост?

3 points
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 80.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 20.000000%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Притча про те, як знайти спокій

Притча про те, як навчити дітей бути щасливими